Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

                Ravel získal skalp vítězné Sparty

   Galerie: OBRAZEM: Ravel získal skalp vítězné Sparty (38)     Galerie: OBRAZEM: Ravel získal skalp vítězné Sparty (33)

Chabařovice
19.6.-20.6.2010 8:53:24
Autor:
Jaroslav Zeman

Po oba víkendové dny probíhal na fotbalovém hřišti v Chabařovicích Coca Cola Cup. Fotbalový turnaj přípravek přilákal celkem dvanáct mládežnických týmů, jeden přijel dokonce až ze Slovenska. Turnaj měl výbornou úroveň, týmy se utkaly systémem každý s každým. Nejlépe jím prošla pražská Sparta, která prohrála pouze jedno utkání s Ravelem 0:1. Jinak vše vyhrála a nedostala ani branku. Obhájila tak vítězství z loňského roku. Druhý skončil tým Bohemians 1905, který prohrál se Spartou a remizoval s Vítkovicemi. Třetí místo bral Hradec Králové, který v rozhodujícím boji podlehl Bohemians 0:2. Pořádající Ravel tak bral pouze čtvrté místo. Vaz mu podlomila porážka 0:1 proti Teplicím. Organizátoři pak z každého týmu vybrali nejlepší hráče. Nezapomnělo se na tradiční individuální ceny. Nejlepším brankářem se stal Martin Sukdolák z Teplic, cenu pro nejlepšího hráče převzal Jindra Novotný z vítězné Sparty, nejlepšího střelce si vystřílel Lukáš Hájek z Hradce Králové.

Konečné pořadí: 1. Sparta Praha 36:1 30, 2. Bohemians 1905 31:4 28, 3. Hr. Králové 23:7 23, 4. Ravel Ústí 20:6 21, 5. J. Teplice 17:17 19, 6. FC Vítkovice 12:10 17, 7. Liberec 14:19 14, 8. Trenčín 8:25 10, 9. Dukla Praha 12:18 9, 10. FC Přerov 12:28 7, 11. Baník Most 11:28 6, 12. Brandýs – Boleslav 7:40 4.

Nejlepší hráč: Jindřich Novotný (Sparta Praha)
Nejlepší brankář: Martin Sukdolák (J. Teplice)
Nejlepší střelec: Lukáš Hájek (Hr. Králové) 
___________________________________________________

Tepličtí mladíci vyučovali Neštěmice 30.5.10

 

 Junior Teplice D podvacáté vyhrál v letošním ročníku 2. třídy mladších přípravek. Ve 23. kole soutěže si na hřišti na Angeru hravě poradil s déčkem Neštěmic 14:1 Obrazekpo poločase 9:0.
Tepličtí caparti tak nadále mohou útočit na první místo, o které se přetahují s ústeckým Ravelem a Krupkou. I přes jednoznačné vítězství nad Neštěmicemi musel trenér Miroslav Havlín se svěřence občas i pokárat. „Vždycky když nastoupíme proti mladším klukům, tak se každý snaží hrát na sebe a dát gól. Přestaneme hrát kolektivně, přihrávat si a to mi vadí. Přestože jsme vyhráli půli o devět gólů, musel jsem klukům domluvit, protože takhle hrát nemůžeme," vysvětlil kouč teplického Junioru. Hned dva hráči z vítězného týmu dosáhli na hattrick, radovali se z něj Cajthaml a Hural.

SK FS Junior Teplice D - FK Český Lev Neštěmice D 14:1 (9:0)

Branky: Cajthaml 3, Hural 3, Hadraba 2, Juris, Rusev, Orgoň, Mülfait, Hampl, Hubáček - Nový z penalty.


_____________________________________________________________________
                                          

Přípravka Junioru D si poradila s Chlumcem 5:2 - 15.5.10

Obrazek

 

Mladší přípravka teplického Junioru D potvrdila úlohu favorita ve 20. kole II. třídy. Na Angeru porazila Chlumec 5:2 po poločase 2:0. "Dobrý zápas, myslím, že vítězství jsme si zasloužili. Až na počasí se utkání povedlo," usmál se vedoucí teplického mužstva Jiří Jordan. Za vítězný tým se dvakrát střelecky prosadil Hural, jednou se z gólu radoval Hadraba a z penalty Jordan. Jednu branku si hosté z Chlumce vstřelili sami.

________________________________________________________________

 

Mladší přípravka Krupky prohrála s Juniorem D 2:3  8.5.10

Obrazek

 

V utkání II. třídy mladších přípravek zvítězil Junior Teplice D nad domácí TJ Krupka 3:2. Zápas o čelo tabulky pro sebe Tepličtí rozhodli ve druhé půli, ve které nasázeli tři branky, zatímco Krupka pouze dvě. „K vidění byl vyrovnaný duel, tvrdý, ale ne záludný. Šance se střídaly na obou stranách, my jsme za stavu 1:3 neproměnili pokutový kop a těsně před koncem, když už jsme prohrávali jen 2:3, šel sám na brankáře Teplic Švábenský, ale nedal. I tak bych ale chtěl pochválit celý tým, kluci hráli dobře,“ pokyvoval hlavou trenér domácího družstva Jan Steinsdórfer.

TJ Krupka – Junior Teplice D 2:3 (0:0)
Branky Krupky:
Klobása, Kočiš.

_______________________________________________________________

TJ HVĚZDA Trnovany- napsali

Ml. přípravka: Zápasy proti Junioru Teplice
Přípravka - 2009/10
Napsal uživatel Jiří Jaroš   

V sobotu a ve středu hráli naši nejmenší dvojutkání s Juniorem Teplice D a E.

Starší si nedokázali se soupeřem poradit a prohráli 3:1 (0:0), když jsme opět prospali poločas. Nedařilo se plnit pokyny trenéra Lásky, chybělo nasazení, bojovnost. Druhá půlka byla o poznání z naší strany lepší, nějaká šance se urodila, ale nesoustředěnost nás připravila o většíradost ze hry. Jedinou branku vstřelil Stejskal Jan.
Ve středu jsme dali větší prostor nejmladšímu potěru doplněnému o rok staršími (2002) a uhráli remízu 1:1 (0:0), když se hra přelívala sem a tam. Kde byl míč, tam byli všichni hráči. Ukázalo se, že pro 6-leté je to ještě těžké. Ale i naši starší bohužel zapadli do šedi středečního odpoledne. I přesto jsme měli velké gólové šance, ale Péťa Matuštík (2x), Ondrášek Novák je trestuhodně zahodili a tak se zrodila spravedlivá remíza. Vedli jsme brankou Martina Kosinského.

________________________________________________________________

      Derby teplických přípravek ovládla zkušenost

           Derby Junioru

Teplice
18.10.2009 10:12:12
Autor: Napsali nám

Miroslav Matys

V sobotu se spolu na Angeru utkali hráči junioru Teplice D proti o rok mladším juniorům E. Starší kluci celý zápas dokazovali, že jsou zkušenější a důraznější. Svého soupeře předčili ve všech směrech. To ale neznamená, že by se mladší nesnažili. Jejich soupeř byl však nad jejich síly.

Junior Teplice D- Junior Teplice E - 9:0 (3:0)
Branky:
Hural 3, Štefl 3, Cajhaml 2, Hora.
Rozhodčí: Tomáš Jančárek.
Sestava D: Zdeňek- Berky, Rohan, Hora, Hubáček- Saidel, Cajhaml, Juris, Hampl, Hural- Rusel, Štefl, Jordán.
Sestava E: Fiala, Nekuda- Bitala, Matys- Koča, Riegel, Köstl- Brezovský, Kroupa.

_____________________________________________________________________________